תיקונים לאייפון

משתמשי אייפון בדומה למשתמשים של מכשירי סלולר אחרים יודעים שאם ייקחו מהם את המכשיר לכמה ימים הם מתקשים להסתדר, מתחיל לתפקד כרגיל. לא רק שבמכשיר שלהם יש את כל מספרי הטלפונים ומידע נוסף הכרחי ליום יום אלא בגלל שהמכשיר מהווה כלי עבודה, כלי לשימוש בשעות הפנאי, מכשיר בו נהוג לדפדף מול הטלוויזיה, בהמתנה בתור, בנסיעות בתחבורה ציבורית ועוד. אין זה פלא שאם המכשיר דורש תיקון, אז ממהרים לקחת אותו למעבדה הטובה ביותר שתבצע את התיקון במהירות ותחזיר לנו אותו תקין כמו חדש.

במהלך השנים מאז יצא מכשיר האייפון הראשון אנחנו רואים יותר ויותר מעבדות שמבצעות תיקונים לאייפון. מדובר הן על מעבדות ייחודיות שמתמחות אך ורק בתיקוני מכשירי אייפון או מכשירים אחרים של אפל וכן מעבדות שמבצעות בין השאר גם תיקון לאייפון לצד תיקונים למכשירי סמאטרפונים בדגמים אחרים. כך למשל מכשירי גלאקסי ועוד.

טכנאים שמתמחים בתיקון לאייפון, הינם טכנאים שעברו קורס בתחום זה במסגרת בתי ספר למקצועות האינטרנט וההייטק. מדובר בקורס שנתי במהלכו הם לומדים אודות המכשירים והדגמים השונים שלו, אודות מערכות תקשורת סלולרית וכן על המבנה שלה בארץ, בנוסף הם לומדים בקורס אודות תקשורת אלחוטית, על מערכת ההפעלה IOS, ועל פרמטרים ואלמנטים נוספים במכשירי אייפון.

במסגרת מעבדת תיקונים לאייפון מתבצעות העבודות הבאות:

 

• החלפת מסך
• החלפת שקעים לאוזנייה ולמטען
• החלפת כפתור בית
• תיקון מסך מגע
• החלפת בטרייה
• החלפת רכיבים פנימיים
• תיקון מצלמה

 

כמו כן המעבדות מבצעות עדכוני תוכנה למכשיר על פי העדכונים שמבצעת חברת אפל למערכת ההפעלה שלה. עדכונים אלו הכרחיים על מנת שהמכשיר יתפקד כראוי וכן יוכל ליהנות מיישומים חדשים שאפל מפיקה מעת לעת.

כאשר אנחנו פונים למעבדה של תיקונים לאייפון חשוב מאוד שנדע שאנחנו מקבלים את השירות הטוב ביותר הן לגבי מקצועיות הטכנאים והן לגבי איכות החלקים. אלה צריכים להיות חלקים חדשים ומקוריים, כשאנחנו אמורים לקבל את המכשיר רק לאחר שהוא עובר בדיקה מקיפה שאכן הוא תקין לגמרי. על כל תיקון ועל כל חלק חדש עלינו לקבל אחריות למקרה שהוא יתקלקל בשנית.

אם הינכם מחפשים מעבדה לתיקון מכשירי אייפון, אתם מוזמנים לפנות אל סוללה בנחלה, מעבדה הפעילה בנחלת בנימין בתל אביב מזה שנים רבות ולה קהל לקוחות נאמן הן מהאזור והן מגוש דן. במעבדה תוכלו לתקן את המכשיר שלכם וכן לקבל ייעוץ ומידע אודות המכשיר וכן אודות מכשירים ודגמים אחרים. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מעבדת תיקונים לסמסונג

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים