תיקון שיומי 

לאחר פרק זמן בו הנכם משתמשים בטלפון עשוי להיווצר בלאי מסוים של חלק מן החלקים שלו. כמו כן יתכן ועם הזמן חשפתם את מכשיר השיומי (Xiaomi) שלכם למפגעים כמו מים, אבק, חום גבוה או מכות והנזקים הללו מצטברים לאורך זמן. כאשר נזק רב הצטבר תצטרכו לבצע תיקון למכשיר. תיקון שיומי ניתן לבצע במגוון מעבדות אשר עוסקות בתיקון מכשירים סלולריים שונים וחשוב לוודא כי התיקון נעשה בעזרת חלקי חילוף מקוריים בלבד. זיכרו כי שימוש בחלקים לא מקוריים עשוי ליצור בעיות בטלפון ואף ליצור קצר אשר ישרוף את אחד הרכיבים המרכזיים במכשיר.

תיקון שיומי גלקסי ואייפון

בעיני אנשים רבים מכשירים מסוימים של חברת שיומי הסינית הם מכשירי שוק הביניים המשתלמים ביותר. הדבר אומר שאמנם לא מדובר במכשירים עוצמתיים בצורה בלתי רגילה אך כן מדובר במכשירים טובים, עמידים ואיכותיים אשר מציעים תמורה נהדרת לכסף. מכשירי הדגל של שיומי מכוונים למשתמש הממוצע, זה שמעוניין במכשיר עם מצלמה טובה ומעבד איכותי במחיר משתלם. ההבדל בין מכשירי שיומי למכשירים אחרים באותה קטגוריה יכול להתבטא במאות שקלים אותם ניתן לחסוך במעמד הקניה.

אם בתחילה מכשירים סיניים נתפסו כלא איכותיים הרי שלאורך השנים האחרונות חברת שיומי מוכיחה כי מכשיריה אינם נופלים מן המותגים המובילים. הפופולריות של המכשיר גרמה לכך שיותר ויותר מעבדות מציעות עבור מכשירי השיומי תיקונים כמו:

  • תיקוני מסך
  • החלפת מערכת הפעלה
  • החלפת סוללה
  • תיקון מצלמה ורמקול
  • החלפת חומרה
  • ועוד

סלולר בנחלה – אמינים גם במכשירים הסיניים

אם ברשותכם מכשיר של החברה הסינית שיומי תוכלו להיות בטוחים כי במעבדה של סלולר בנחלה תקבלו את הפתרון האולטימטיבי, האיכותי והאמין ביותר לתיקון המכשיר שלכם. טכנאי המעבדה מיומנים בתיקון מכשירים אלה כמו גם בתיקון כל מכשיר סלולרי אחר הנפוץ בישראל וישמחו להעניק לכם שירות חם ולבבי. ניתן לבצע הזמנה עם שליח עד הבית וזמן אספקה של עד 5 ימי עסקים.

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים