תיקון סמסונג

מתחילת העשור השני של שנות האלפיים, שנת 2010 עת יצא מכשיר סמסונג גלאקסי הראשון ועד היום כשאנחנו נהנים מהדגם של גלאקסי 6, זוכה חברת סמסונג להצלחה מסחררת בישראל בכל הקשור למכשירי סמארטפון של החברה. הצלחה זו באה לידי ביטוי במכירות המסתכמות במיליוני מכשירים ובלקוחות שבוחרים שוב ושוב לרכוש דגמים מתקדמים של מכשירי גלאקסי סמסונג.

ההצלחה המסחררת של מכשירים אלו הביאה לידי כך שנפתחו לא מעט מעבדות שעוסקות בתיקון טלפונים סלולרים מהסוג של גלאקסי סמסונג וכן מעבדות סלולר שהיו קיימות עוד קודם לכן, הרחיבו את עיסוקיהן והחלו גם בתיקון לסמסונג.

מעבר לעובדה שאם מכשיר מסוים הוא מאוד מצליח אז יש צורך במעבדות שידעו כיצד לתקן אותו, יש שני הסברים נוספים מדוע נפתחו מעבדות של תיקון לסמסונג. ראשית, פלאפונים רבים נרכשים באופן פרטי ולא דרך חברות הסלולר ועל כן הצרכנים זקוקים למעבדות בהן יוכלו לתקן את המכשירים שלהם. שנית, התיקון בקרב מעבדות של סמסונג או בקרב מעבדות של חברות סלולר יכול להיות גם יקר וגם לקחת זמן רב. לכן עדיף לפנות למעבדה מורשית שמתמחה בתיקון טלפונים סלולרים של גלאקסי.

מעבדות תיקון גלאקסי מתעסקות במגוון תיקונים ושדרוגים במכשירים מדגם זה. מדובר הן בדגמים הרגילים והידועים והן בדגמים נלווים אשר יצאו במהלך השנים בהוצאות שונות במטרה לשווק מכשירים זולים יותר לקהל. בין היתר עוסקות המעבדות בתיקון הפגמים הבאים:

 

• החלפת מסך שבור
• תיקון מסך מגע
• תיקון כפתורים
• החלפת בטרייה
• תיקון בית כרטיס סים
• תיקון עדשת מצלמה
• החלפת שקע טעינה
• החלפת שקע אוזניות

 

בנוסף לכך המעבדות מבצעות שדרוגים ועדכונים של תוכנה המכשיר ובמידת הצורך גם עוזרת ללקוחות בכל הקשור להורדה ועדכון של אפליקציות. מכשירים שאינם מעודכנים יכולים לעבוד בצורה איטית ועם הזמן אף להפסיק לפעול כפי שמצופה מהם. לכן ישנה חשיבות לעדכון תוכנה בכל פעם שסמסונג מודיעה על כך או בכל בפעם שגוגל מודיעה על עדכון גרסת אנדרואיד (מערכת ההפעלה של מכשירי גלאקסי).

אם הינכם זקוקים למעבדה של תיקון לסמסונג, אתם מוזמנים לפנות לסוללה בנחלה, מעבדה הפעילה בתל אביב אשר זוכה להצלחה גדולה בקרב משתמשי מכשירי גלאקסי בעיר. במעבדה תוכלו להתייעץ עם צוות המקום לגבי שדרוגים, עדכונים ורכישת ציוד היקפי למכשיר שלכם וכמו כן תוכלו תבצע תיקונים במידה ויש צורך בכך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המעבדה עוד היום והוא ישמח לעמוד לרשותכם. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

תיקון לטבלטים

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים