תיקון מסך אייפון X

מאז כניסתו של מכשיר האייפון לחיינו, נוצרו שלל גרסאות מתקדמות שנועדו לשכלל את הממשק ואת העיצוב שלו – כאשר אייפון X הוא אחת הדוגמאות האחרונות לכך. עם זאת, ובשל העיצוב בייחודי שלו, סמארטפון זה נוטה להישבר או להיסדק. בשל כך, על תיקון מסך אייפון X להתבצע אך ורק במעבדה אמינה שתדע אף להסביר לכם כיצד להימנע מתקלות אלו בעתיד.

תיקון מסך אייפון X

תיקון מסך אייפון X: מידע חשוב

מכשירי הסמארטפונים משמשים אותנו מדי יום ביומו – בין אם מדובר בשליחת הודעות טקסט, צילום תמונות איכותיות ואף לצורך שליחת דואר אלקטרוני מכל נקודה בעולם. מאז כניסתו של האייפון, נוצרו גרסאות שונות וחדשות, עם ממשק עבודה נוח ועיצוב יוקרתי. האייפון X הוא, ללא ספק, דוגמא מיוחדת לכך: לצד הממשק המתקדם אותו הוא נושא, טלפון סלולרי זה אף נושא עיצוב ייחודי ומסקרן: חזית המכשיר מורכבת ממסך בעל שוליים צרים למדי, כאשר גב המכשיר עשוי מזכוכית גם כן.

עם זאת, עיצוב ייחודי זה הוא גם הסיבה העיקרית לפגיעות שלו. במילים אחרות, מכשיר זה בעל סיכויים גבוהים למדי לספוג פגיעות כמו למשל סדקים ושברים, וכתוצאה מכך – יכבה המכשיר. אין ספק שמדובר בחסרון המאלץ בעלי מכשיר זה לגשת למעבדה בתדירות גבוהה. במקביל לכך, ובמידה ומסך המכשיר שברשותכם נשבר – מומלץ לגשת אך ורק למעבדה המחזיקה חלפים מתאימים ומקוריים בלבד. לצד בירור על החלפים המתאימים למכשיר, רצוי לברר מול צוות המעבדה על מחיר העסקה, כמו גם להיות ערניים שצוות זה לא מנסה "למכור" לכם תיקונים או מוצרים נלווים ומיותרים.

 

שירותי מעבדה מקצועיים – אצל ש.ז.מ תקשורת בע"מ

בעת השקתו, האייפון X הרשים לקוחות רבים אשר מיהרו לרכוש אותו – למרות מחירו הגבוה. עם זאת, ואף על פי מחירו ועיצובו המרשים, אין הם ערובה לחסינות מפני פגיעות או תקלות. במילים אחרות, ובמידה והמכשיר נסדק או נשבר – חשוב לפנות למעבדה אמינה. הצוות של סלולר בנחלה, השייכת לקבוצת ש.ז.מ תקשורת בע"מ, ישמח לסייע לכם בתיקון בעיות אלו: בין אם מדובר באבחון התקלה, החלפת מרכיב אחד בחדש ומקורי וכן הלאה.

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים