תיקון מסך אייפון 6

אין ספק כי מאז שהושק לעולם האייפון עשה מהפכה עולמית. מסך הטאצ' הראשון, מערכת הפעלה חדשה וייחודית, עיצוב מרהיב, אפליקציות מרתקות ועוד אינספור תוספים וחידושים אשר לא נראו קודם בעולם הסלולר. המהפכנות של אייפון ופריצת הדרך שלה הובילו לכך שעד היום חברת APPLE ומכשיר האייפון שלה שולטים בנתח מרכזי משוק הסלולר בארץ ובעולם. כאשר אנו מדברים על תיקון מסך אייפון 6 או החלפת מסך אייפון 6, 7 ושאר הדגמים תוכלו לגשת לחנות סלולר אשר מחזיקה בשירותי מעבדה. בחנויות אלה ניתן גם לרכוש מכשירים חדשים ולבצע טרייד אין על המכשיר הישן.

מעבדה עבור תיקון מסך אייפון 6

הפופולריות של מכשירי האייפון מצביעה על כך שיש גם ביקוש גדול לתיקונים עבור מכשיר זה. אנשים רבים אינם מצליחים לשמור על שלמותו של המסך ובשל חוסר תשומת לב המכשיר נוטה ליפול על הרצפה. במידה ומכשיר הטלפון לא מוגן כראוי יתכן והמסך יתנפץ ולא ניתן יהיה לראות את מה שהוא מנסה להציג. יתכן גם מצב כי עקב נפילות רבות וזעזועים שספגו רכיבי המכשיר הוא לא יתפקד כראוי, יקרטע, יסבול מקריסות או הפעלות אוטומטיות מחדש ועוד.

על מנת להבין מדוע המכשיר הסלולרי שלכם לא מתפקד כראוי תוכלו לפנות אל סלולר בנחלה אשר ישמחו להעמיד לרשותכם צוות מומחים המבצעים :

  • החלפת סוללות
  • תיקון מסכים
  • החלפת חלקים
  • הוספת זיכרון
  • מכירת מכשירים חדשים וציוד היקפי
  • תיקון אייפד וטאבלטים אחרים
  • ועוד

המספרים מדברים בעד עצמם

המספרים המרשימים של שוק הסלולר בארץ מדברים בעד עצמם. יותר ויותר חנויות סלולר נפתחות, 93% מן הישראלים מחזיקים לפחות בפלאפון אחד והרפורמה בשוק הסלולר ב-2011 פתחה את התחרות עוד יותר. הורדת המחירים האחרונה על מכשירי הסלולר אשר הביאה להוזלה של מאות שקלים על המכשירים הנמכרים בחברות השונות הופכת מכשיר זה לאטרקטיבי אף יותר. חנות הסלולר של סלולר בנחלה מציעה לכם לבצע גם טרייד אין על המכשיר החדש על מנת לאפשר לכם להתחדש במכשיר מתקדם.

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים