תיקון מסך אייפד

העשורים האחרונים מסמלים, יותר מהכול, את המהפכה הממוחשבת; מהפכה בה לצד שדרוגם של הטלפונים והמחשבים הניידים, אנו עדים גם לפיתוח חדש: האייפד. מכשיר זה, המיועד להיות תחליף נוח וטכנולוגי של מחברת, משמש רבים מאתנו בעת נסיעות ארוכות ברכבת, בזמן הלימודים באוניברסיטה ואף בעבודה. זקוקים לשירותי תיקון מסך אייפד? המעבדה "סלולר בנחלה" תשמח לסייע לכם.

תיקון מסך אייפד

חשיבותו של תיקון מסך אייפד

עם כניסתו של האייפד לחיינו, הופיעו קולות רבים שטענו שמכשיר זה לא יצליח – הרי אין תחליף לעיתונים ולספרים. עם זאת, ומאז השקתו של המכשיר בשנת 2010 – קולות אלו טעו, ללא כל צל של ספק. בין אם מדובר בלקוחות המביטים בתפריט במסעדה, או שמא אנשים קוראים ספרים במהלך נסיעה באוטובוס ואף רופאים הנעזרים בו לצורך רישום – אין ספק שהשימוש באייפד הוא נפוץ. בהתאם לכך, לא מפתיע כלל וכלל שקמו מעבדות רבות לתיקונים – לטפל בשחיקת המכשירים ובתקלות שנוצרו.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר השולחות בעלי אייפד למעבדת תיקונים היא החלפת המסך של המכשיר: בדומה למכשירים בעלי מסך מגע אחרים, כדוגמת האייפון והגלקסי, גם מסך האייפד נוטה להישחק בשל שימוש רב. בנוסף, גם מסך אייפד שבור ישבית מכשיר זה וישלח את בעליו למעבדה הקרובה.

במידה ומסך המכשיר מתקלקל, ולא נותרת אף ברירה אחרת חוץ מלהחליף אותו באחד חדש – יש לבצע אותה במיומנות גבוהה. תהליך החלפת המסך כולל את השלבים הבאים:

  • הפרדת המסגרת והוצאתה מהמכשיר
  • ניתוק אופציית הטאצ' המאפשרת את המגע
  • הוצאתם של ארבעת הברגים ושליפת המסך

כעת, ובכדי להתקין את המסך החדש באייפד, יתבצע אותו התהליך – אך בסדר ההפוך. בהתאם לכך, ומשום שתהליך זה כולל דיוק רב, על הטכנאי לבצע זאת בסבלנות אין קץ.

שירות מקצועי ואמין

אין ספק שאנו שמים מבטחנו במכשירים הטכנולוגיים – ובמיוחד באייפד. במידה והמסך של מכשיר זה מתקלקל וצריך להחליף אותו בחדש, צרו קשר עם סלולר בנחלה, מעבדה איכותית ובעלת ידע מקיף בתחום התיקונים של הטלפונים הסלולריים.

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים