סוללות

כל כך הרבה בדיחות ואמירות סופרו על התחושות שאנחנו מרגישים, כאשר הסוללה של הסלולר שלנו מגיעה קרוב ל-0 אחוז כולנו היינו שם וכולנו יודעים כמה זה לא נעים. מיד אנחנו שואלים, למי יש מטען לגלאקסי, למי יש מטען לאייפון.

 

ישנן דרכים שונות להתמודד עם כל העניין של סוללות לפלאפון אשר נגמרות מהר. זה נכון כשמדובר בבטריה לגלקסי וכן כשמדובר בבטריה לאייפון. לפני שנגיע לדרכים השונות להתמודד עם זה, חשוב לציין שאנחנו יכולים לקנות סוללות לפלאפון, ולהחזיק אותן אצלנו, כמו כן אנחנו יכולים כמובן להחזיק מטען רגיל או נייד, כזה שיאפשר לנו להטעין את המכשיר בכל עת (כמובן שאם אנחנו צריכים דרך להטעין סוללה של סמסונג, קל לנו יותר, כי אפשר להשתמש בכל כבל USB, זאת להבדיל מאייפון שם צריך כבל מיוחד).

 

כיצד מתמודדים עם בעיות סוללות לפלאפון

בשביל לפתור את הבעיה, עלינו לעשות מספר דברים:

 

ראשית, עלינו לוודא שהפלאפון שלנו לא יריץ תוכנות שאנחנו לא משתמשים בהן. הדרך הטובה ביותר היא פשוט לא להוריד תוכנות שאין לנו צורך בהן. אפשרות אחרת היא להיכנס להגדרות ולעצור שם כל דבר שאין לנו צורך בו. אופציה נוספת, היא להוריד אפליקציות שמטרתן להשתיק אפליקציות שונות שרצות ברקע ללא צורך.

 

שנית, אנחנו יכולים לכבות את הפלאפון במשך הזמן שאנחנו לא משתמשים בו. כך רק כשנשתמש בו, הוא יהיה פעיל. כמובן שזה יפגע ביכולת שלנו לקבל שיחות או להוציא הודעות, אך אם אין לנו צורך בזה, אין שום בעיה שנעשה זאת.

 

שלוש, אנחנו יכולים להנמיך את התאורה במסך ולהפחית שירותים אחרים שצורכים כוח מהבטרייה. למשל GPS, סיבוב הפוך, ועוד.

 

ארבע, אם אנחנו רואים שיש בעיה בבטריה לסמסונג, דבר שסמסונג הצהירה לא פעם שייתכן ויהיה, עלינו לקחת את המכשיר למעבדה אשר מלבד תיקונים בטלפונים סלולאריים מתמחה גם בעבודה עם סוללות לפלאפון, וזו תבדוק האם הבטריה תקינה או שיש צורך להחליף אותה. באותה הזדמנות אפשר לבדוק האם יש לעדכן את המכשיר, והאם ניתן להסיר ממנו דברים שצורכים אחוז רב מהבטרייה.

 

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על סוללה בנחלה, מעבדה שמתמחה גם בתיקון טלפונים סלולאריים וגם בטיפול בסוללות לפלאפון. במעבדה יושב צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם בכל ולכל עניין. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המקום והוא ישמח להציע בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית וייחודית. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעבדת תיקונים לאייפון

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים