מעבדת סלולר

אם נעשה סקר ונעשה את אזרחי ישראל, איזה מבין מוצרי החשמל והמכשירים שבידיהם, חשוב להם יותר מכל, מכשיר שבלעדיו הם לא יכולים להסתדר ביום יום ובכלל, כזה שאם ניקח להם אותו ליום אחד ישתנו חייהם, אפשר להניח שמדובר במכשיר סלולר.

 

למעלה מ-90 אחוז מהישראלים מחזיקים לפחות במכשיר סלולר אחד, מדובר בנתון מדהים, במיוחד כשנזכרים שרק לפני שני עשורים בערך, רק למעטי מעט היו מכשירים סלולאריים, ויתרה מזו, עד לפני כמה שנים, בשביל להחזיר מכשיר סלולר, שילמנו מאות שקלים כל חודש, זה כבר לא שינה את הנתונים, ואין ספק שמאז יותר ויותר ישראלים רק רוכשים יותר פלאפונים.

 

אם נחזור רגע לאותו “סקר” דמיוני, הרי שאם כך המצב, אפשר להבין מדובר בכל פינת רחוב יש מעבדה לתיקון פלאפונים. במעבדה זו אפשר לתקן מכשירים שונים, של מגוון חברות, הן מכשירים חכמים והן כאלה שלא, הן מכשירי סמארטפון והן מכשירים רגילים, תוך מספר שעות. מעבדת סלולר, מציעה מגוון תיקונים במחירים נוחים, הרבה יותר מאשר מעבדות של חברות סלולר, אשר דורשות לעיתים קרובות להשאיר את המכשיר מספר ימים אצלן ואם המכשיר לא באחריות, הן עלולות לגבות מחיר גבוה.

 

מה עושים במסגרת מעבדת סלולר

מעבדה לתיקון טלפונים סלולאריים, נוהגת לבצע מגוון טיפולים ותיקונים, החל מהחלפות מסך, החלפות סוללה, תיקון לחצנים, החלפות שקע טעינה, עדכון תוכנה, החלפות פאנל אחורי, תיקון מצלמות, תיקון רמקול ואוזניות, ועוד.

 

בנוסף לכל זה מעבדת סלולר, בדרך כלל, גם מוכרת מגוון אביזרים וציוד נלווה למכשירי סלולר שונים. החל מכיסויים, נרתיקים, כבלי טעינה, כבל USB, כרטיסי זיכרון, מגיני מסך, אוזניות, דיבורית לרכב, דיבורית רגילה, אוזניית בולטות’, ועוד. בדרך כלל מכשירים אלה נמכרים במחירים נוחים לכל כיס, חשוב מכך, הם נמכרים על ידי החברה המקורית, קרי מי שמחזיק באייפון יכול לרכוש מוצרי אפל ומי שמחזיק פלאפון של סמסונג יכול לרכוש מוצרים של החברה הקוריאנית.

 

לפני סיום, כמו שאפשר לראות יש לנו אפשרות ליהנות מתיקון מכשירי סלולר בכל מקום, בזמן קצר, בלי שנצטרך לוותר על הפלאפון שלנו אפילו ליום אחד.

 

דוגמא טובה לכך, היא מעבדה לתיקון אייפון תל אביב, מעבדת סוללה בנחלה, שם ניתן לתקן מכשירי אייפון וכן סמסונג וחברות אחרות. מדובר במעבדת סלולר איכותית ומובילה בעיר, עם צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מטען נייד לאייפון

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים