מעבדה לתיקון אייפד

בשנת 2010, שנה לפני מותו, הפתיע סטיב ג’ובס, ולא בפעם הראשונה, את המוזמנים למסיבת העיתונאים השנתית של אפל בסן פרנסיסקו, כאשר הציג בפניהם את הטאבלט הראשון של אפל, אייפד.

 

הרעיון של אייפד הוא מאוד פשוט. מחשב לוח. לא עוד מחשב נישא, קל ככל שיהיה, עם מסך ומקלדת לחוד, אלא מחשב שהמסך שלו הוא גם מקלדת, באמצעותו אפשר לקרוא, לכתוב, לראות סרטים, לשמוע מוזיקה ולעשות מגוון דברים נוספים, הכל כמובן מבוסס על המערכת של אייפד, ISO, ועם האפליקציות שנמכרות בחנות של אפל.

 

עם הופתעו של המכשיר בשוק, לא חלף זמן רב שהחלו להופיע גם מעבדות ייחודיות לתיקון אייפד וכן מחלקות בתוך מעבדות קיימות לתיקון טלפונים סלולאריים. מאחר ואייפד נחשב הכלאה ייחודית בין מחשב סלולר לבין מחשב נייד, אזי שניתן היה לבצע תיקון למכשיר, גם במעבדת סלולר, גם במעבדה למחשבים ניידים וגם יכולנו למצוא מעבדה לתיקון אייפד בפני עצמו.

 

כשמדברים על תיקון לאייפד, מדברים על מכלול של רכיבים שניתן לבצע בהם תיקון ואכן הם נעשים במסגרת מעבדת לתיקון אייפד. בראש ובראשונה מדובר על תיקון מסך אייפד. כאן אנחנו מדברים על תיקון במקרים של סדק, שבר או במקרים של בעיה פנימית. ברגע שיש צורך בתיקון מסך לאייפד, אפשר להניח שהמכשיר עצמו יפסיק לעבוד, לא בגלל שהוא מקולקל, אלא בגלל שאם המסך לא עובד, אזי שגם המכשיר לא יעבוד.

 

מלבד זאת, מעבדה לתיקון אייפד, כולל גם תיקון רמקולים, תיקון שקע אוזניות ושקע טעינה,. תיקון כתוצאה מנזקי רטיבות וקורוזיה, עדכון תוכנה, תיקון מצלמה (באייפדים המתקדמים), תיקון כפתור בית, תיקון מסך מגע ועוד.

 

תהליך התיקון הוא פשוט. בשלב הראשון, במידת הצורך, מבצעים אבחון של הבעיה, לאחר מכן המעבדה אמורה לתת הצעת מחיר, במידה והיא מקובלת עלינו, אז מתחילים בהליך התיקון. לעיתים יהיה צורך בהחלפת רכיבים, למשל אם המסך נשבר או נסדק, הרי שיהיה צורך להחליף אותו, במידה ומדובר בהחלפת שקע, אז יהיה צורך גם, מן הסתם אם מדובר בעדכון תוכנה הדבר לא דורש החלפת שום רכיב ולמעשה לא נעשה שום הליך של פתיחת המכשיר.

 

בסיום העבודה, אנחנו נקבל אחריות על העבודה ועל החלק שהוחלף וכן נקבל דוח מה בדיוק נעשה במסגרת הליך התיקון.

 

אם גם אתם מחפשים מעבדה לתיקון אייפד, אתם מוזמנים להגיע לסלולר בנחלה, חנות ומעבדה לתיקון מכשירים סלולאריים וכן אייפדים. בחנות תמצאו צוות מסור ומקצועי, שישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חנויות סלולר

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים