מעבדה לטלפונים סלולריים

הרפורמה הגדולה בשוק הסלולר, הביאה עמה שינויים רבים, לא רק בכל הקשור להיווצרותן של חברות סלולר נוספות, אלא גם בכל התחום של מכירת מכשירי סלולר ותיקונם. זו הסיבה, בין היתר, שבגללה אנחנו רואים הרבה מאוד מעבדות לטלפונים סלולריים ברחבי הארץ.

 

ההסבר לכך הוא מאוד פשוט. עד הרפורמה, היה כמעט בלתי אפשרי לרכוש מכשיר סלולר לא דרך חברת הסלולר. לכן גם לא היה משתלם לפתוח מעבדה לטלפונים סלולריים. כל התיקונים נעשו דרך החברה. ברגע שהשוק נפתח והיה ניתן לרכוש מכשיר סלולר גם דרך חנויות פרטיות, אז החלו גם לפתוח מעבדות שונות לתיקונים. היתרון של אותן מעבדות, שהן התמחו בתיקון טלפונים סלולריים של אפל וסמסונג וכן של חברות אחרות בתחום, והכל במחירים זולים הרבה יותר מאשר בחברות הסלולר עצמן.

 

כיום בשביל לרכוש מכשיר סלולר, כל מה שצריך לעשות זה לגשת לחנות, מומלץ כזו שיש לה גם מעבדה לטלפונים סלולריים, ולרכוש שם טלפון במחיר הרבה יותר זול מאשר בחברת סלולר, בלי התחייבויות נלוות, בלי הוצאות נוספות. בחנות ניתן גם לרכוש ציוד היקפי למכשיר, למשל סוללה לאייפון, סוללה לגלקסי, אוזניות, מטענים, דיבוריות, כיסויים, נרתיקים ועוד. כל אלה נמכרים במחירים זולים, שוב ללא התחייבות, תחת אחריות וברמה גבוהה מאוד.

 

חשוב להבהיר, מעבדה לטלפונים סלולריים בדרך כלל מתעסקת, כמו שציינו, עם מספר סוגים של מכשירים סלולריים. צוות המעבדה עובר הכשרות מתאימות לתיקון טלפונים מסוגים שונים, הן סמארטפונים והן טלפונים רגילים. מאחר והמבנה של פלאפון של אפל שונה מזה של פלאפון של סמסונג, אזי שגם ההכשרה שונה, זה נכון כשמדובר על סוללות, הרי סוללה לאייפון שונה מסוללה לסמסונג, זה נכון לגבי דיבוריות, רכיבים פנימיים ועוד. לכן גם ההכשרה היא אחרת.

 

ברגע שהצוות עובר הכשרה על כל סוגי הסלולר, הם יכולים לעבוד על שני סוגי הסלולר בקלות, כמובן על הדגמים השונים שלהם (החל מגלאקסי אחד וכלה בגלאקסי 6, והחל מהאייפון הראשון ועד האחרון), אז הם יכולים להציע לקהל הלקוחות שלהם אפשרויות שונות ורבות לתיקונים שונים.

 

לסיום, אם אתם מחפשים מעבדה לטלפונים סלולריים, אנחנו ממליצים לכם על סלולר בנחלה, מעבדה שנמצאת בנחלת בנימין תל אביב, במקום מרכזי, בו תוכלו למצוא צוות מסור שישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל עניין. אתם מוזמנים להגיע למקום או ליצור קשר טלפוני לבירור פרטים אודות תיקונים, רכישות, הזמנות ועוד.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
החלפת מסך לגלקסי

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים