מטען נייד לאייפון

אחת הטענות החוזרות ונשענות מצד משתמש אייפון למיניהם, כולל אייפון 6, שבשביל להשתמש במכשיר צריך אביזרים מיוחדים, לא בדומה למכשירי סמסונג, שם המשתמשים צריכים כבל USB פשוט, בשביל ליהנות מהמכשיר שלהם. באייפון זה אחרת.

 

משתמשי אייפון אוהבים מאוד את המכשיר שלהם, אך רבים לא יודעים שכאשר סטיב ג’ובס וחבריו לאפל ייצרו את המכשיר, בכוונה הם קבעו שאביזרים לאייפון יהיו שונים מאלה של מכשירים אחרים ולמעשה חלקים לאייפון ייצרו באופן בלעדי ומיוחד על ידי אפל, כך שאף חברה לא תוכל להעתיק אותם ולא יהיה ניתן לשחזר אותם. מצד אחד זה יצר ייחוד מסוים בקרב משתמשי אייפון, מצד שני יש לומר, זה לא פעם מרמור, למשל בכל פעם שצריך להטעין את המכשיר, יש צורך במטען מיוחד, זה המצב למשל לכל משתמשי הגרסה האחרונה של אייפון, אלא צריכים להשתמש בכבל מקורי לאייפון 6 ולא יכולים להשתמש בסתם כבל. במילים אחרות, אם היה להם אייפון 4 והם שידרגו ל6, הכבל ששימש אותם ל-4 כבר לא עוזר להם.

 

אחת הדרכים שמשמשי אייפון מצאו בשביל לטפל בבעיה ספציפית זו, הכוונה בעיית הסוללה שנגמרת והצורך בכבל מיוחד, הוא מטען נייד לאייפון. כלומר, מדובר במטען שיש להטעין אותו אחת לכמה זמן דרך הקיר או המחשב, ואז ניתן לחבר אותו למכשיר האייפון בקלות. ובכך להטעין את המכשיר. פתרון זה מתאים במיוחד למי שנמצא בדרכים או בכל מקום שאין בו אפשרות אחרת להטעין. חשוב לציין שלהבדיל ממכשיר סמסונג, גם היכולת להחליף סוללה היא בעייתית, ולכן הדרך הטובה ביותר היא להשתמש באמת במטען נייד לאייפון.

 

היתרונות של מטען זה, שהוא מאוד קטן, נוח, פשוט, לא דורש הרבה זמן טעינה, וניתן להשתמש בכל עת. כיום אפשר למצוא מטען נייד לאייפון שגם כולל יציאות נוספות למכשירים אחרים, ובכך אפשר להטעין עליו מספר מכשירים בו זמנית. עם זאת, מומלץ להטעין עליו רק מכשיר אחד, על מנת שלא לפגוע ביכולת הטעינה שלו.

 

אומנם מטען נייד לאייפון לא פותר את כל הבעיות של האביזרים המיוחדים שהמכשיר דורש, אך מקל לפחות בכל הקשור לשימוש בו באופן תדיר.

 

לסיום, אם אתם מחפשים מטען נייד לאייפון, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות של סלולר בנחלה. צוות החנות והמעבדה ישמחו לעזור לכם להתאים מטען לאייפון שלכם וכן ציוד אביזרים נלווה נוסף למכשיר שלכם והכל במחירים נוחים תוך תשומת לב אישית ומקצועית לכל שאלה ובקשה. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
החלפת מסך אייפד

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים