החלפת מסך לגלקסי

מתוך 2.5 מיליון סמאארפונים שנמכרו בשנה האחרונה, למעלה משלושים אחוז מהם, שייכים לחברת סמסונג ובמילים אחרות, למעלה משלושים אחוז מהם שייכים למשפחת גלאקסי של סמסונג. מדובר במשפחת הסמטארפונים הנמכרת ביותר בישראל.

 

אפשר למצוא סיבות רבות, מדוע הישראלים בחרו דווקא במכשירי סמסונג ולא במכשירי של אפל או חברות אחרות. בין הסיבות נמנה שמכשירי סמסונג עובדים על מערכת אנדרואיד שהיא מערכת פתוחה ונוחה יותר מזו של אפל, וכן שמכשירי סמסונג מוכרים וזוכים לפרסום נרחב יותר ממכשירים אחרים שיש בהם את מערכת אנדרואיד, למשל, מכשירי LG שנחשבים אף הם טובים וייחודים יותר, אך זוכים לפרסום פחות גדול מזה של סמסונג.

 

העובדה שכמות כה גדולה של מכשירי סמסונג נמכרים, רק מבליטה את הצורך במעבדה של שירות תיקונים לגלקסי. מעבדה שהיא איננה שייכת לחברות הסלולר באופן ייחודי, אלא מעבדה פרטית בה ניתן לקבל מחירים נוחים ושירות מהיר יותר מזה של חברת הסלולר. לכן אנחנו רואים, מהרגע בו חברת סמסונג החלה לשווק בישראל את גלאקסי 1 ועד היום, כשהיא משווקת את מכשיר גלאקסי 6, יותר ויותר מעבדות שמתעסקות בהחלפת מסך לגלקסי או מכירת סוללות לגלקסי וכן מגוון שירותים נוספים, תיקונים ומכירות.

 

היתרון של מעבדת תיקונים לגלקסי, על פני, נניח מעבדה תיקונים לאייפון, שמדובר במכשיר שעובד על מערכת דומה בכל הפלאפונים, ולכן קל יותר לטפל בו. מה עוד שמשפחת המכשירים היא מאוד נרחבת ולכן קל יותר למצוא רכיבים שונים להחלפה. עם זאת כל המכשירים דורשים מרכיבים מסוימים שהם שונים, כולל ציוד נלווה, החל ממסכי מגן שצריכים להתאים בגודל וכלה בנרתיקים ובציוד אחר. לכן, נוכל לראות מגוון רחב שלהם במעבדות השונות.

 

החלפת מסך לגלקסי הוא כנראה התיקון הנפוץ ביותר שנעשה באותן מעבדות, ולו מהסיבה שכל סדק וכל שריטה במסך פוגעת ביכולת לעבוד על המכשיר, שלא נדבר על כך שהם משתקים אותו. לכן מרבית המעבדות מתמחות בהחלפת מסך. העבודה על החלפת המסך לא מתבצעת זמן רב וזה היתרון העצום של מעבדת תיקונים. בעוד שאצל חברת סלולר נצטרך להשאיר את המכשיר, לעיתים למספר ימים, הרי שבמעבדה, החלפת מסך לגלקסי יכולה לקחת כמה שעות בודדות.

 

אם יש לכם גלקסי ואתם זקוקים לתיקון או החלפת מסך למכשיר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם סלולר בנחלה, חנות ומעבדה לתיקון מכשירים, עם צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין בכל יום. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
disk on key

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים