החלפת מסך לאייפד

אחד היתרונות הגדולים של מכשירי סמאטרפון וטאבלטים למיניהם הוא, שהכל מתבצע דרך המסך, אין צורך עוד בכפתורים משום סוג שהוא אך זה הופך את המכשירים לרגישים מאוד וכל דבר קטן שקורה למסך, עלול לפגוע ביכולת שלנו לעבוד איתו. אם בודקים כיצד מתחלקת עוגת התיקונים במעבדות הסלולר השונות אנחנו מגלים שהחלפת מסך לאייפד ולאייפון ולמעשה לכל מכשיר סלולר עם מסך מגע, הוא התיקון שבשמו אנחנו שולחים את המכשירים למעבדות יותר מכל תיקון אחר.

 

כשמסך אייפד או מסך אייפון ניזוק, אין לנו הרבה מה לעשות עם המכשיר אלא לשלוח אותו למעבדה לצורך החלפתו. מן הסתם לא ניתן לתקן אותו אלא יש צורך להחליף. הדבר דומה להחלפת סוללה אייפון, כשזו מתקלקלת או נשחקת, אין לנו ברירה אלא להחליפה בסוללה אחרת. בשני המקרים אגב, יש צורך לבצע את זה במסגרת מעבדה לתיקון אייפון. זה נכון אגב גם במקרים של החלפת מסך לאייפד או סוללה למכשיר זה, מאחר ומדובר במכשיר שונה אך פועל בצורה דומה.

 

לכן חשוב מאוד לשמור על המסך מפני שריטות, סדקים וחבלות. כיצד עושים את זה? ראשית, אנחנו יכולים לקנות מדבקה לאייפון, מדובר על מדבקה ששומרת על המסך מפני שרטיות וסדקים. שנית, אנחנו יכולים לקנות כיסוי מגן לפלאפון אשר מכסה אותו גם מקדימה וגם מאחור. אומנם זה הופך את המכשיר לפחות נגיש במידה מסוימת ויש שיטענו שהוא גם יותר מסורבל כך, אך למען האמת הוא הרבה יותר בטוח, ויש שיטענו שהוא דווקא יותר נוח, הרי אנחנו יכולים להשתמש בכיסוי כארנק (יש בו כיסים בשביל לשים כרטיסים שונים).

 

נקודה נוספת, אנחנו לוודא שהמכשיר נמצא כל הזמן בכיס שלנו, ואנחנו שומרים עליו בארבע עיניים, מן הסתם זה לא מבטיח שלא יקרה לו כלום אך זה נכון לעשות זאת.

 

מה שכן, אם אנחנו רוצים לחסוך את עלויות החלפת מסך לאייפד או לאייפון, אנחנו יכולים לבטח אותו, וכך אנחנו מטיחים שלפחות חלק מהתיקון, חברת הביטוח תשלם עבורנו.

 

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על החלפת מסך או החלפת סוללה אייפון וכן כיצד לשמור עליו בצורה בטוחה והדוקה, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם או ליצור איתנו קשר בטלפון. צוות סלולר בנחלה ישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה ולענות לכם על כל שאלה. אנחנו נעזור לכם לשמור על הפלאפון שלכם.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

החלפת סוללה

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים