החלפת מסך אייפון

כאשר הופיע מכשיר האייפון בחיינו בשנת 2007, הוא מיד זכה לתגובות נלהבות, וכבר אז היו מי שחשבו שמדובר על מכשיר שישנה את פני עולם הטכנולוגיה ואף מעבר לכך. דברים שאכן קרו בסופו של דבר. סטיב ג’ובס וחברת אפל שינו שוב את הדרך בה כולנו חשבנו על מוצרי טכנולוגיה שונים, היו מי שסברו אז.

 

אך בעיה אחת, העמידה את החגיגה הזאת בצל והיא, שבניגוד למכשירים אחרים, שהיו נהוגים עד אז, אם מסך האייפון נסדק או נשבר, יש צורך להחליף אותו לגמרי בשביל המכשיר יעבוד. גם לפני היתה יכולה להיות בעיה דומה, רק עם הבדל אחד, לפני זה המסך היה מוגן על ידי המכשיר, כעת המסך היה פתוח, והסיכוי שיפגע הוא קטן.

 

החלפת מסך אייפון היתה רק דוגמא אחת למגוון תיקונים שכל מעבדת תיקון אייפון נאלצה להתמודד, כידוע התגלו מגוון בעיות שונות שהמשתמשים והמעבדות נאלצו להתמודד איתן. החל מבעיות בכפתור הביתה, החלפת סוללה לאייפון, עדכון תוכנה, רמקולים, שקע טעינה, אוזניות. היו גרסאות שונות של אייפון שגם התגלו בהן בעיות שונות. חשוב לציין עם זאת, שכמעט 40 אחוז מהתקלות שמגיעות לכל מעבדה קשורות לצורך בהחלפת מסך אייפון ולא לדברים אחרים.

 

אחת הבעיות של מכשירי אייפון לסוגיהם השונים היא, שמדובר במכשיר שבנוי על מערכת סגורה של אפל. כלומר, אי אפשר להחליף אותה עם רכיבים אחרים, אי אפשר להשתמש בכלים אחרים, אלא רק במה שאפל מציעה. זאת להבדיל ממכשירי סמסונג נניח שבנויים כמו כל מכשיר סלולר, הדוגמא הטובה ביותר שניתן לראות את זה, היא בשקע הטעינה. השקע של אפל הוא ייחודי לה, בעוד השקע של סמסונג הוא שקע USB פשוט.

 

מאחר ולא ניתן להשתמש במרכיבים אחרים, אז כל מעבדת לתיקון מכשירי אייפון, נדרשת להכיל ציוד מתאים, אחרת יהיה מאוד קשה לה לבצע תיקונים נדרשים במכשירים השונים. כאן אנחנו מגיעים לנקודה נוספת, שאנשי הצוות במקום צריכים להיות מומחים בתיקון אייפונים על סוגיהם השנים. היו כבר כמה מכשירים במיוחד בדגם 4, שזכו לביקורות קשות בגלל העובדה שהם התקלקלו לעיתים תכופות ואילצו את המשתמשים בהם לפנות אל מעבדה באופן תדיר.

 

אחת המעבדות הטובות בגוש דן הן לצורך החלפת סוללה באייפון והן לצורך החלפת מסך אייפון, היא מעבדת סוללה בנחלה, מעבדה שנמצאת בנחלת בנימין ולה צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם לכל עת ולכל צורך של מכשיר אייפון, מכל דגם שהוא. 

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעבדת סלולר

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים