החלפת מסך אייפון 7

השימוש שלנו בטלפון הוא יומיומי וישנם אנשים רבים אשר משתמשים בו שעות ארוכות מדי יום ביומו. כיום מכשיר הטלפון משמש לא רק לשיחות אלא גם לגלישה באינטרנט, התכתבות עם אנשים שונים ברשתות החברתיות, צילום, עריכה, משחקים ואינספור אפליקציות העוזרות לנו בחיי היום יום. החלפת מסך אייפון 7 איננה דבר חדש עבור הטכנאים של מעבדות הסלולר שכן אנשים רבים במהלך השימוש עלולים להפיל את הטלפון. כבר לאחר הנפילה הראשונה יתכן והמסך קיבל נזק רב ואם לא די בנפילה הראשונה – יתכן ויגיעו אחריה עוד כמה אשר יביאו את המסך למצב בו לא ניתן להשתמש בטלפון ויש להחליף את המסך בדחיפות.

החלפת מסך אייפון 7 תוך פרק זמן קצר

מכיוון שהתלות שלנו במכשיר הסלולרי גדולה עלינו לפנות למעבדה שיכולה להחליף את מסך האייפון 7 תוך פרק זמן קצר. בעבר כאשר המכשירים היו חדשים הדבר היה עשוי לקחת זמן רב אך הודות לפופולריות של מכשירי האייפון והנטייה של אנשים לא לשמור עליהם כראוי הרי שטכנאי המעבדה של סלולר בנחלה מיומנים בהחלפה מהירה של מסך האייפון.

הטיפול במכשירי האייפון במעבדה שלנו מתבצע בעזרת חלקים מקוריים של חברת APPLE ועל ידי טכנאים מוסמכים ובעלי ניסיון בעבודה עם מכשירים אלה. מכיוון שמערכת ההפעלה של אייפון היא מערכת סגורה וייחודית יש צורך בידע מיוחד על מנת לתפעלה. הטכנאים שלנו מנוסים הן בהחלפת החומרה והן בטיפול במערכת ההפעלה והאפליקציות השונות הפועלות על גבי המכשיר.

סלולר בנחלה – הבית של האייפון

אנו בסלולר בנחלה נשמח להחזיר את האייפון שלכם למצב פעילות מלא בהקדם האפשרי. בנוסף נשמח להציע לכם מגוון מוצרים נלווים כמו :

  • מטענים
  • אוזניות
  • בטריות
  • כיסויים
  • מגני מסך
  • ועוד

סלולר בנחלה הינה חלק מקבוצת ש.ז.מ תקשורת בע"מ, חברת ייבוא מוכרת וידועה המתמחה בייבוא אביזרים וחלקי חילוף לטלפונים הסלולריים. הדבר מבטיח כי תקבלו את המוצרים האיכותיים ביותר במחיר תחרותי ומשתלם.

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים