החלפת מסך אייפון 6

כאשר האייפון הראשון יצא לאוויר העולם לראשונה לפני כעשור, הוא הביא למהפכה טכנולוגית – בעקבותיה נוצרה תחרות עצומה בעולם הטלפונים הסלולריים. עם זאת, האייפון 6 איננו חסין מפני תקלות; תקלות המתייחסות גם למסך שלו. מסך האייפון שלכם נשבר? החלפת מסך אייפון 6 במסך חדש ומקורי ישיב את מסלול חייכם חזרה לשגרה.

החלפת מסך אייפון 6 – מידע חשוב

כאשר הוא הושק לראשונה, האייפון 6 הביא עמו בשורה חדשה אשר כללה, בין השאר, מסך גדול יותר עם רזולוציה מרשימה; טכנולוגיה מתקדמת שנתמכה על ידי מעבד חדיש. עם זאת, ולמרות המפרט המרשים של המכשיר, יש ביכולתו לסבול מתקלות שונות. בבואכם לבחור מעבדה לתיקון הסמארטפון, ישנם מספר היבטים שעליכם להקפיד:

ראשית, ובתחילתו של חיפוש אחר מעבדה מקצועית, עליכם לברר מהו הוותק והניסיון של המעבדה. במילים אחרות, האם המעבדה קיימת מספר שנים רב? באילו סוגים של תקלות היא טיפלה בעבר? והאם ניסיון זה כולל גם את החלפת המסך של האייפון 6?

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות בעת בחירת מעבדת תיקונים לאייפון כוללת גם את מחיר התיקון. אכן, האייפון 6 הוא איננו מכשיר זול – וכך גם תהיה עלות התיקון. עם זאת, ישנן מעבדות הדורשות, לצד עלות התיקון עצמו, גם דמי בדיקה. במידה ואחת המעבדות מבקשות מכם בקשה זו – אל תפנו אליה, שכן זו גביה ללא צורך המחייבת אתכם, באופן לא חוקי, לבצע את העסקה.

לצד כל זאת, חשוב להתרשם מהמלצותיהם של הסביבה הקרובה לכם – בין אם מדובר בבני משפחה, חברים או עמיתים לעבודה: אין ספק שלפחות אחד מאנשים אלו יכול להמליץ לכם על מעבדה מקצועית בעלת ניסיון רב בטיפול באייפונים, החלפת המסך שלהם, לצד טיפול בסוללות, תוספת בכמות הזיכרון שניתן לאחסן על המכשיר ואף מכירת ציוד היקפי – במידת הצורך.

 

לתקן כל תקלה – עם אחריות

הסמארטפון שלנו הוא הציוד הטכנולוגי המשמעותי ביותר בחיינו. במידה ומסך הטלפון שלכם נשבר או קורס – יש לטפל בבעיה זו בדחיפות. הצוות של סלולר בנחלה ישמח לסייע לכם בכך.

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים