דיסק און קי

הדור שגדל כאן בשנות השמונים זוכר בוודאי את הדיקסטים הקטנים והגדולים 1.44, בהם היינו מקליטים משחקים , לא פעם המשחקים כללו אינספור דיקסטים והיינו צריכים בכל פעם להחליף בין אחד לשני בשביל שנוכל לשחק או לעבוד כמו שצריך.

 

הדור שגדל כאן בשנות התשעים בוודאי זוכר את הדיסקים עם למעלה מ-600 מגה בייט, עליהם יכולנו לצרוב משחקים, תוכנות, מוזיקה, תמונות ואפילו סרטים. הדור שגדל כאן בשנות האלפיים זוכר ויזכור דיסק און קי. המצאה גאונית, אשר לשכוח שהיא המצאה כחול לבן של חברת אם סיסטמס, אשר היכתה גלים ולימים נמכרה לחברת סנדיסק. Disconkey שינה לחלוטין את כל המחשבה שלנו על התקני אחסון. לא עוד כלים מסורבלים, לא עוד התקנים שמאפשרים אחסון בכמות מצומצמת, אלא התקנים באחסון רב מאוד. ג’יגה, 2 ג’יגה, עד 32 ג’יגה ואפילו יותר.

 

היתרון של disc on key הוא, שאנחנו יכולים לקחת אותו לכל מקום ולהשתמש בו על התקנים רבים. להבדיל מדיסקטים בעבר או דיסקים, שיכולנו להשתמש בהם על גבי מחשבים בלבד (במקרה של דיסקים, בשלב מסוים יכולנו להשתמש בהם גם על גבי מערכות קולנוע שאפשרו להציג סרטים ותמונות בקבצים מסוימים), הרי שדיסק און קי מהתחלה היה ניתן להשתמש בו בכל מערכת שהיתה לו יציאת USB. היתרון הנוסף שלה, שהמחשב לא צריך הרבה זמן בשביל לקרוא אותו. הוא מתייחס אליו כמו התקן חיצוני שהתחבר למחשב וזהו. בהרבה מההתקנים האלה, ישנה אפשרות להשתמש בקריאה בלבד, מה שמגן על פני המחשב מפני וירוסים אפשריים שעלולים להיכנס דרכו.

 

חשוב להעביר, שלמרות שעדיין אפשר למצוא מכירת disk on key בלא מעט חנויות, היום כבר אנשים רבים עברו להשתמש באחסוני ענן. דוגמת גוגל דרייב, דרופבוקס, ואחרים. היתרון שלהם, שהם לא מצריכים שום תקן חיצוני, וניתן להשתמש בהם בכל מחשב ובכל סמארטפון. עם זאת, מרבית האנשים מעדיפים להשתמש בדיסק און קי, גם כי זה יותר נוח וגם מטעמי אבטחה. הם סוחבים עמהם את החומר לכל מקום ולא צריכים להיכנס להתקני אחסון פנימיים ממחשבים זרים.

 

אם גם אתם משתמשים בדיסק און קי, זה הזמן לפנות לחנות סלולר בנחלה, ולרכוש שם התקני אחסון מתקדמים. בחנות ישמחו לעזור לכם למצוא התקנים בגדלים שאתם צריכים. הכל במחירים נוחים ובתנאים נוחים מאוד. צוות המקום ישמח לעזור לכם בעניין על פי הצורך שלכם.

 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעבדה לטלפונים סלולריים

רוצים מכשיר איכותי?

נמאס לך לתקן את המכשיר כל חודש?

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים